Kim jesteśmy?

Jestem mamą Kuby i Inez, pasjonatką pięknych rzeczy, ale jednocześnie prostych, łączących nowoczesność z tradycją. Razem z siostrą ceniącą zabawę i kreatywność stworzyliśmy markę KUBINI, by uzyskać równowagę zasad, którymi się kierujemy, łącząc wesołe, ekspresyjne style z klasycznym wyczuciem w modzie. Interakcja z dziećmi, dobór kolorowej, kreatywnej odzieży, pomoc w kreowaniu ich świata i wrażliwości na piękno to MAGIA. Pragniemy, by dzieci wyrażały swoją wyjątkowość, by nasi mali marzyciele wyrośli na wizjonerów - szczególnie teraz, kiedy wszystkim na całym Świecie przyszło się mierzyć z pandemią. Pokolorujmy ich świat i pokażmy, że wspomnienia z dzieciństwa mimo wszystko mogą być piękne, naznaczone wrażliwością na otoczenie, której możemy ich nauczyć. 

Tworzymy markę w której chcemy uwzględnić wszystkie potrzeby naszych klientów i dzieci, bo powstała z pasji. Pragniemy przedstawić Wam spójną estetykę produktów oferowanych marek, ponadczasowość, minimalizm, jakość materiałów i etyczną produkcję. Chcemy oferować Wam najmodniejsze i najbardziej wyjątkowe produkty z różnych zakątków Europy ( historie marek z którymi współpracujemy już wkrótce na blogu ) - minimalistyczne, harmonijne, ale pobudzające kreatywność.

Ubrania, które Wam przedstawiamy hiszpańskiej marki TOCOTO VINTAGE, BOBO CHOSES, holenderskiej PHIL&PHAE oraz wyposażenie wnętrz ( piękne pościele, ręczniki, otulacze ) od GARBO&FRIENDS prosto ze Szwecji, łączy wspólna cecha jakości najlepszych materiałów, delikatności, nawiązania do natury. Oferujemy również zabawki Djeco i Moulin Roty, które za designe, katalog możliwości, kreatywność małych artystów, pobudzanie motoryki najmłodszych - pokochają również rodzice. Piękne i bardzo istotne w zamyśle oraz jakości tych marek jest to, by były przekazywane z pokolenia na pokolenie, z siostry na brata lub kuzynostwo, dzieci przyjaciół, bo to właśnie jest ich wartość, historia, wspomnienia...

Paulina i Emilia