-30% na kategorię BLACK WEEK od 20 do 27 listopada

Valentina the Swan

Valentina the Swan

Valentina the Swan - gdzie wszystko kręci się wokół tworzenia dziecięcych wspomnień z tkanin i nici.

W Valentina the Swan uwielbiają tworzyć przedmioty, w których liczy się przede wszystkim GRA i ZABAWA!!! Ale nie tylko... z bardzo dużą uwagą i  przywiązaniem starają się zachęcać dzieci do "pozytywnego" samopoczucia, podczas gdy one używają ogromnych pokładów wyobraźni. Zależy im, aby lalki i inne cudowne przedmioty Valentina the Swan pomogły dzieciom stworzyć najlepsze wspomnienia z dzieciństwa, które będą trwać wiecznie!

Projektantka Claudia Nowak w zasadzie nigdy nie dorosła... jej miłość do lalek i szycia w dzieciństwie nigdy jej nie opuściła. Wcześniejsza kariera w przemyśle odzieżowym dała jej wiedzę z zakresu tekstyliów oraz zamiłowanie do pięknej estetyki. Po urodzeniu własnych dzieci poczuła, że jest to świetny pretekst, aby wrócić do tej pracy, ale teraz z kilkoma naprawdę ważnymi wartościami dodanymi - pielęgnowanie pozytywnego wizerunku i wiary w siebie, utrzymywanie wszystkich produktów etycznie wykonanych w Hiszpanii oraz cel tworzenia lalek, które wzmacniają poczucie magii i wyobraźni dziecka.

Wszystkie ich przedmioty są tworzone z myślą o tych zasadach. Teraz Wy i Wasze dzieci dodajcie do tego ważne składniki: zabawy, kaprysu i oryginalność i twórzcie magiczny świat...

Mamy nadzieję, że to właśnie tutaj znajdziesz ten wyjątkowy prezent lub wyjątkowego towarzysza dla swojego dziecka, który bdzie ceniony na zawsze.

Valentina the Swan obiecuje, że nigdy nie przestanie wierzyć w nieograniczony potencjał tworzenia wspomnień. Wspomnienia z dzieciństwa są częścią przyszłości Twojego dziecka, dlatego nigdy nie trać czasu, aby zacząć nad nimi pracować. Jako marka są oddani tworzeniu produktów i doświadczeń, które pomogą je wzmocnić. Misją jest przypominanie światu, że to, co kochane w dzieciństwie, pozostaje w sercu na zawsze.

Valentina the Swan to twórca wspomnień, która ukryła magię w małych rzeczach...

 

 

Nasi
partnerzy line

line codzienne migawki

Blog

Copyright © 2021 Kubini created by akedo