WIELKANOCNY RABAT -10% na wszystko Kod: BUNNY *Promocja trwa do 01.04 do godz. 23:59

Buho Barcelona

Buho Barcelona

Inés jest główną projektantką Búho, a jej ulubionym elementem garderoby była koszula w kratkę w stylu drwala, którą rodzice przywieźli jej z Kanady. Prosta, wygodna koszula, ale z tym „je ne sais quoi”.

Búho narodził się w dniu, w którym połączyły się powołanie i instynkt Inés. Zawód, który wyrósł przez lata szkoleń i intensywną karierę zawodową. Instynkt, który powstał w tym samym czasie, gdy pojawili się Chloé i Marc, dwoje dzieci Inés, które otworzyły jej drogę, którą bez wahania chciała podążać. I w ten sposób zaczęła projektować dla dzieci, aby również one poczuły, że ich koszule, spodnie i sukienki są tak wyjątkowe i niepowtarzalne, jak ta koszula drwala, w której czuła się tak przytulnie.

Búho to bogactwo kolorów, ekskluzywne nadruki, miękkie i starannie wypielęgnowane tkaniny. Ubrania w stylu nonszalancji, proste, ale dobrze przestudiowane wzory, ciepły i osobisty akcent dla dzieci, aby cieszyć się ubraniami bez poświęcania komfortu. I tak pewnego dnia, jeśli ktoś zapyta: „Czy pamiętasz swoją ulubioną część garderoby, gdy byłeś młody?”, odpowiedź będzie brzmiała: Búho.

Miękkość i przytulne uczucie jest wynikiem ciężkiej pracy, aby jakość wszystkich ubrań z gamy Búho spełniała wysokie standardy marki. 

Tkaniny i przędze pochodzą głównie z Francji, Hiszpanii i Włoch, ponieważ jakość surowców ma kluczowe znaczenie dla firmy. Dzięki złożonym technikom prania i farbowania uzyskuje się szereg unikalnych kolorów, które przekazują emocje i niezobowiązującą wytworność, odtwarzając słodki, artystyczny świat. Są to ekskluzywne produkcje, monitorowane z najwyższą starannością i czułością przez cały proces, aby uzyskać unikatowe i specjalne ubrania połączone w idealnej harmonii.

Mając te zasady w ręku, cała gama Búho jest produkowana głównie w Hiszpanii, ale także w Portugalii i Francji, aby mieć ścisłą kontrolę nad jakością szycia, a także wspierać to, co reprezentujemy, lokalny i zrównoważony handel .

Produkty
Buho Barcelona line

Nasi
partnerzy line

line codzienne migawki

Blog

Copyright © 2021 Kubini created by akedo