W dniach 30.04 – 5.05 odpoczywamy. Realizacja zamówień od 6.05 | -15% na wszystko z kodem: MAJÓWKA

TINYCOTTONS

TINYCOTTONS

Tiny Cottons to marka ubrań dla dzieci, którą dziadkowie wybierają dla jakości, rodzice dla designu i świeżości, a dzieci dla komfortu i zabawy.

Tiny Cottons, jako firma rodzinna powstała w grudniu 2012 roku. Barb, Bruno i Gerard Lazcano postanowili zrobić coś innego dla dzieci. Zbudowali markę z produktów świetnej jakości, wyprodukowanych głównie w Europie, traktując ją jako markę dla dorosłych. Tworzą stylowe, ale śmiałe kolekcje, dzięki mocnym wizerunkom i historii każdej z nich, by dzieci mogły się w nie zaangażować, nauczyć się czegoś lub po prostu pokochać jej kawałek i zapamiętać na zawsze jako część swojego dzieciństwa.

Jako marka odzieżowa, chcą tworzyć dobry, długotrwały produkt, a jednocześnie ulubiony dzieci. Jakość jest dla nich najważniejsza. Stosują zasadę Fair Trade, czyli uczciwy proces produkcyjny. Stosują bawełnę organiczną, materiały z recyklingu, są ekologiczni i dbają o środowisko.

Inspiracją Tiny jest Barcelona, miasto kosmopoliatńskie, pełne kultury, sztuki, zielonych przestrzeni, parków, małych i dużych firm. Książki i podróże są również częścią ich procesu tworzenia. Rysują, malują, wycinają i kleją tyle ile potrafią. Starają się być wolni, jak dziecięce umysły, ze śmiałą i nie tak poważną postawą. Każdego sezonu opowiadają nową historię i wysyłają silny przekaz dzieląc się z nami.

Produkty
TINYCOTTONS line

Nasi
partnerzy line

line codzienne migawki

Blog

Copyright © 2021 Kubini created by akedo