Przebywamy na urlopie od 26.06 do 4.07. Wszystkie wysyłki będą realizowane od 5.07. Zostawiamy Wam na ten czas kod rabatowy WAKACJE -10% na wszystko

WE ARE GOMMU

WE ARE GOMMU

We are gommu to projekt matek i córek, który powstał z potrzeby stworzenia zrównoważonych, bezpiecznych i biodegradowalnych zabawek. Gommu, co po japońsku oznacza gumę, jest silnie inspirowany kulturą nippon, a każdy z produktów odzwierciedla podstawowe wartości marki, wszystkie dzieci Gommu są w 100% biodegradowalne, ręcznie robione z dbałością i bezpieczne. Gommu to marka Tiny Cottons Group. Gommu znaczy guma w Japonii. Kocha ich kulturę, ich proste i funkcjonalne kształty, estetykę, wzajemny szacunek starożytnego dziedzictwa, przestrzeni osobistej, za naturę i wspaniałe podejście do niedoskonałości. Nazwa marki reprezentuje te wartości. Świat dzieci Gommu i innych uzupełniających akcesoriów jest ekologiczne, miękkie, łatwe do żucia i wodoodporne, reprezentujące wszystkie kolory skóry. Zaprojektowane w Barcelonie, wyprodukowane w Hiszpanii i Maroku.

CELE :

Zrobić coś lepszego dla naszych dzieci i zrobić coś lepszego dla naszej planety. Do zabawy i nauki zabawkami, które są przyjazne dla ich przyszłości. Pomóc im w rozwoju emocjonalnym, zmysłowym i poznawczym.

MATERIAŁ :

Produkty są wykonane z gumy naturalnej, wykonane z białego SAPU drzewa HEVE BRASILIENSIS, w 100% biodegradowalne, produkowane w zielonym procesie produkcyjnym. Wszystko jest ręcznie wykonane, aby każdy element był wyjątkowy, bardzo miękki, bezpieczny i hermetycznie zamknięty. Do produkcji używana jest farba spożywcza w 100% bezpieczna, wolna od benzyny, PCV i BPA. Jest wodoodporny i łatwy do czyszczenia.

Zostaniemy najlepszymi przyjaciółmi...? Pokochaj Gommu, my już jesteśmy zakochani!

Nasi
partnerzy line

line codzienne migawki

Blog

Copyright © 2021 Kubini created by akedo